سیستم تولید سپیدار

شرکت‌های تولیدی نیاز به اطلاعات دقیقی از مواد اولیه و میزان مصرف آن دارند؛ بنابراین آن‌ها با کمک یک سیستم تولید می‌توانند یک فرمول ساخت را طراحی کرده و مواد اولیه خود را بر اساس سفارش‌های دریافتی، کنترل نمایند. شما با کمک سیستم تولید سپیدار می‌توانید به گزارش‌هایی مثل گزارش پیش‌بینی تولید دست پیدا نمایید و مقدار واقعی موجودی مواد اولیه را شناسایی کنید.

معرفی امکانات سیستم تولید (سفارش کار)​

در سیستم تولید سپیدار با تعریف فرمول ساخت، مصرف مواد اولیه را بر اساس سفارش، کنترل می کنید و آگاهی دقیق‌تری از میزان انحراف از تولید یا مصرف خواهید داشت. به علاوه با گزارش پیش بینی تولید، مقدار واقعی موجودی مواد اولیه را بر اساس نیاز خود شناسایی می کنید. ویژگی های سیستم تولید:

سوالات متداول پیش از خرید

پاسخگوی سوالات شما در همه مراحل تصمیم‌گیری و خرید سیستم تولید (سفارش کار) سپیدار هستیم

پیش‌نیازهای خرید سیستم تولید سپیدار چیست؟

شما ملزم به خریداری سیستم حسابداری و انبار تولیدی هستید. اما استفاده از بسته نرم‌افزاری تولیدی در کنار سیستم تولید پیشنهاد می‌شود.

بله؛ شما می‌توانید بهای تمام شده برآوردی تولید سفارش‌ها را محاسبه و به‌صورت خودکار در رسیدهای تولید درج و سند حسابداری آن را صادر کنید.

در سیستم تولید مواد اولیه هر سفارش متناسب با مقدار سفارش و فرمول انتخاب شده از انبار مواد اولیه خارج و پس از تولید امکان رسید کردن محصول تولید شده به انبار محصولات وجود دارد.

امکانات نرم‌افزار حسابداری را متناسب با نیاز کسب‌وکار انتخاب کنید