برآورد بهای تمام شده سفارش‌هایتان را به سپیدار بسپارید

حساب پیمان‌هایتان را به سپیدار بسپارید
شرکت‌های پیمانکاری با شرکت‌ها و پروژه‌های مختلفی سروکار دارند و همین موضوع کار آنها را دشوار می‌کند. اما با داشتن یک نرم افزار حسابداری پیمانکاری مناسب می‌توانند تمام فعالیت‌های حسابداری را به شکل یکپارچه مدیریت نمایند. شما با خرید سیستم پیمانکاری سپیدار می‌توانید به شکل هم‌زمان صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه‌حساب هر پروژه را به‌دقت بررسی و از آنها گزارش تهیه کنید.همچنین در صورت داشتن قرارداد با پیمانکار جزء می‌توانید موضوعات مربوط به قراردادهای این دسته از پیمانکاران را مدیریت و در نهایت بهای تمام شده پیمان و سود و زیان حاصل از هر قرارداد را داشته باشید. همچنین در طی زمان قرارداد با استفاده از گزارش مرور قرارداد می‌توانید درصد پیشرفت پروژه را مشاهده کنید.با دریافت صورت وضعیت از پیمانکار جزء مبالغ بدهی را شناسایی و تسویه کنید یا با ثبت صورت‌وضعیت‌های ارائه شده به کارفرما مطالبات خود را براورد و تسویه کنید. همچنین امکان ثبت هزینه‌های هر قرارداد بر اساس انواع حقوق و دستمزد کارکنان مربوطه، استهلاک دارایی‌های ثابت هر قرارداد و مصرف مصالح و کالا و سایر هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم را ثبت و تسویه کنید.

معرفی امکانات سیستم پیمانکاری

سیستم حسابداری پیمانکاری سپیدار، ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم زمان چندر پروژه پیمانکاری است. این سیستم با گزارش کازبرگ قرارداد به شما کمک می کند تا در هر لحظه اطلاع دقیقی از وضعیت عملکرد هر قرارداد داشته باشید. هم چنین بتوانید به موقع دیسکت فایل خرید و فروش فصلی و صورت وضعیت های خود را مطابق با آخرین تغییرات قانونی ارائه دهید. با استفاده از سیستم حسابداری پیمانکاری سپیدار شما می‌توانید:

سوالات متداول پیش از خرید

پاسخگوی سوالات شما در همه مراحل تصمیم‌گیری و خرید سیستم پیمانکاری سپیدار هستیم

پیش‌نیازهای خرید سیستم تولید سپیدار چیست؟

شما ملزم به خریداری سیستم حسابداری و انبار تولیدی هستید. اما استفاده از بسته نرم‌افزاری تولیدی در کنار سیستم تولید پیشنهاد می‌شود.

بله؛ شما می‌توانید بهای تمام شده برآوردی تولید سفارش‌ها را محاسبه و به‌صورت خودکار در رسیدهای تولید درج و سند حسابداری آن را صادر کنید.

در سیستم تولید مواد اولیه هر سفارش متناسب با مقدار سفارش و فرمول انتخاب شده از انبار مواد اولیه خارج و پس از تولید امکان رسید کردن محصول تولید شده به انبار محصولات وجود دارد.

امکانات نرم‌افزار حسابداری را متناسب با نیاز کسب‌وکار انتخاب کنید