مدیریت حضور پرسنل‌تان را به سپیدار بسپارید

ثبت تردد و ساعات حضوروغیاب یکی از مهم‌ترین عوامل در محاسبات حقوق است و به همین دلیل برای حسابداران از اهمیت زیادی برخوردار است. تردد کارکنان در مرحله اول با ابزارهای سخت‌افزاری ثبت شده و بعد توسط نرم افزار کنترل و محاسبه می‌شود. شما با داشتن سیستم تردد پای وفای می‌توانید کلیه ترددها را ثبت و گزارش‌گیری نمایید. همچنین استفاده از سیستم حقوق در کنار پایوفای به شما کمک می‌کند تا به‌سادگی تا محاسبات حقوق و سایر مزایا را بر اساس کارکرد منتقل شده از نرم افزار پایوفای محاسبه کنید

 

معرفی امکانات نرم افزار مدیریت حضور و غیاب سپیدار

کنترل حضور و غیاب کارکنان متناسب با الزامات و ملاحظات تعیین شده در بخش‌های مختلف یک شرکت براساس نوع کار و ماهیت امنیتی بخش‌ها، دارای اهمیتی روز افزون است. تردد این افراد دربرگیرنده دو بخش کلی ثبت و کنترل تردد و محاسبات کارکرد است. بخش اول با ابزارهای سخت‌افزاری و بخش دوم با ابزارهای نرم‌افزاری مدیریت می‌شود. با توجه به ماهیت هر کسب و کار نیز، رویه و روال فرآیندهای تردد متفاوت است.

سوالات متداول پیش از خرید

پاسخگوی سوالات شما در همه مراحل تصمیم‌گیری و خرید نرم افزار مدیریت حضور و غیاب سپیدار هستیم

برای خرید سیستم تردد چه پیش نیازی لازم است؟

شما باید سیستم‌های حسابداری و حقوق و دستمزد را داشته باشید.

سیستم تردد اثر انگشت (با قابلیت تبدیل به سیستم تردد با کارت) و سیستم تردد تشخیص چهره

هزینه نرم افزار یکبار پرداخت می‌شود؛ اما به‌ازای هر دفتر باید دستگاهی جداگانه خریداری شود.

خیر باید درخواست مرخصی به‌صورت نرم افزاری ثبت شود. 

امکانات نرم‌افزار حسابداری را متناسب با نیاز کسب‌وکار انتخاب کنید

ویژگی‌های سخت افزار مدیریت تردد

با توجه به نیازمندی‌های ذکر شده، دستگاه حضور و غیاب پایوفای با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های به روز و به صورت بومی طراحی شده است. این سخت‌افزار قدرتمند امکان ثبت، ردگیری و گرفتن گزارش‌های مربوطه به تردد در هر منطقه جغرافیایی و به شیوه دلخواه را ارائه می‌دهد. به منظور گزارش‌گیری دقیق از آخرین وضعیت تردد،ارتباط یکپارچه نرم افزارهای سپیدار و مدیریت تردد شکل گرفته است. یکپارچه‌سازی سخت‌افزار و نرم‌افزار مدیریت حضور و غیاب با سیستم حقوق و دستمزد سپیدار به کسب و کارها کمک می‌کند تا به صورت متمرکز و به دور از هرگونه خطا و دوباره‌کاری، مدیریت تردد را پیاده‌سازی کنند.

امکان خصوصی سازی

در صورت نیاز مشتریان امکان افزودن قابلیتهای زیر بصورت اختصاصی و با دریافت هزینه مربوطه وجود دارد: