مدیریت انبارتان را به سپیدار بسپارید

تمامی شرکت‌ها موظف به ارسال صورت‌حساب الکترونیکی به سامانه مودیان هستند. در نرم‌افزار حسابداری سپیدار تمامی ملزومات آماده شده تا با خیال راحت به سامانه مودیان متصل باشید.

معرفی امکانات سیستم انبارداری

دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها است. سیستم تامین کنندگان و انبار سپیدار، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا و حساب تامین کنندگان، مدیریت انبار را برای شما تسهیل می‌بخشد. عمده‌ترین ویژگی‌های این سیستم به شرح زیر است:

سوالات متداول پیش از خرید

پاسخگوی سوالات شما در همه مراحل تصمیم‌گیری و خرید سیستم انبارداری سپیدار هستیم

پیش‌نیاز خرید سیستم انبار چیست؟

شما باید تنها سیستم حسابداری را داشته باشید. اما استفاده از یک بسته نرم‌افزاری تولیدی یا بازرگانی به شما پیشنهاد می‌شود.

انبار بازرگانی برای شرکت‌هایی که کالا بدون هیچ تغییری از انبار خارج می‌شود، مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ اما در انبار تولیدی امکان ثبت خروج انبار مصرف جهت تحویل مواد اولیه به خط تولید و رسید انبار محصول تولید شده به از خط تولید به انبار محصولات وجود دارد.

بله؛ شما با خرید زیرسیستم تبدیل انبار بازرگانی به تولیدی، می‌توانید این تغییر را انجام دهید.

زیرسیستم دو واحدی (استفاده از دو واحد شمارش کالا)، زیرسیستم ردیابی (استفاده از یک عامل ردیابی کننده کالا در انبار) و زیرسیستم توزین (ارتباط با باسکول) می‌تواند شما را در مدیریت بهتر کالاها در انبار، یاری نماید.

امکانات نرم‌افزار حسابداری را متناسب با نیاز کسب‌وکار انتخاب کنید