برآورد بهای تمام شده سفارش‌هایتان را به سپیدار بسپارید

اگر شما هم جزء شرکت‌هایی هستید که مشتریان مختلفی دارید و محصولات خود را در بین آنها پخش می‌کنید، حتماً نیاز به سیستم پخش مویرگی خواهید داشت. شما با کمک سیستم پخش و سفارش‌گیری سپیدار می‌توانید تمام فرایندهای فروش سرد، پخش گرم، فروش درب کارخانه و فروش عمده را از سفارش‌گیری تا توزیع و تسویه‌حساب مدیریت نمایید. در ضمن سفارش‌گیری توسط ویزیتور یا توزیع توسط موزع و یا وصول توسط مأمور وصول با استفاده از اپ موبایل امکان‌پذیر است. این سیستم به‌خوبی نیازمندی‌های صنعت پخش را پاسخ می‌دهد و انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارد.

معرفی امکانات سیستم پخش مویرگی و سفارش‌ گیری

سیستم پخش مویرگی سپیدار افزون‌ بر برخورداری از امکانات اصلی ماژول فروش، در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های این کسب‌وکار را به‌خوبی پاسخ می‌دهد و با انعطاف‌پذیری بالا، امکان پاسخ‌گویی به پیچیدگی‌های فرآیندهای فروش مویرگی را فراهم کرده است. این سیستم به شما کمک می‌کند که

سوالات متداول پیش از خرید

پاسخگوی سوالات شما در همه مراحل تصمیم‌گیری و خرید سیستم پخش مویرگی و سفارش‌ گیری سپیدار هستیم

نرم افزار پخش و سفارش‌گیری شامل چه سیستم‌هایی است؟

شما باید بسته پخش و سفارش‌گیری سپیدار را خریداری کنید که شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، انبار بازرگانی، زیرسیستم فروش پیشرفته و سیستم سفارش‌گیری است. در صورت تمایل می‌توانید سیستم پخش سردوگرم را نیز به بسته محصول خود اضافه کنید. در ضمن موبایل سفارش‌گیری نیز مجزا است و شما باید آن را تهیه کنید.

بله؛ شما امکان خرید زیرسیستم موبایل، تبلت سفارش‌گیری و موبایل توزیع و وصول را دارید.

بله؛ این سفارش‌ها به شکل خودکار در نرم افزار سپیدار ثبت می‌شوند.

شما امکان استفاده از کدینگ بازرگانی را خواهید داشت که به شکل خودکار با سرفصل صورت‌های مالی مرتبط است.

امکانات نرم‌افزار حسابداری را متناسب با نیاز کسب‌وکار انتخاب کنید