نرم افزار حسابداری پیمانکاری

شرکت‌های پیمان‌کاری عموما چالش‌های زیادی را در بخش حسابداری خود تجربه می‌کنند. انجام پروژه‌های مختلف با شرکت‌ها و شرکای تجاری متفاوت باعث شده که حسابداری در این شرکت‌ها اهمیت زیادی پیدا کند. در این شرکت‌ها، استفاده از یک نرم افزار حسابداری مناسب که بتواند که تمام فعالیت‌های حسابداری را یکپارچه مدیریت کند، بهترین راه حل برای بخش مالی و حسابداری است.بسته پیمانکاری سپیدار افزون بر سادگی، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه را با دقت و سرعت بسیار برای شما فراهم می کند؛ هم‌چنین ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم‌زمان چند پروژه پیمانکاری است که امکان محاسبه بهای تمام شده‌ی هر پروژه و قرارداد را در لحظه فراهم می کند. بسته پیمان‌کاری سپیدار سیستم از در دسته نرم افزار حسابداری شرکتی قرار می‌گیرد که مختص شرکت‌ ها پیمان کاری تهیه و طراحی شده است.

چرا نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار؟

امکان ثبت مناقصه و تمامی هزینه‌های شرکت در مناقصه امکان ثبت انواع ضمانتنامه های پرداختی و دریافتی برای شرکت در مناقصه،انجام تعهدات قرارداد و علی الحساب یا پیش دریافت و انجام عملیات تقلیل، آزاد سازی و تمدید برای آن امکان دریافت فهرست بها اعلام شده توسط سازمان برنامه و بودجه و استفاده از آن در قراردادها

امکان ثبت متمم، الحاقیه، دستور کار و صورت جلسه برای قرارداد امکان ثبت انواع صورت وضعیت عادی و تعدیلی افزایشی یا کاهشی امکان ثبت انواع ضرایب برای قراردادها و اعمال آن در صورت وضعیت مربوطه به صورت خودکار امکان گزارش گیری از میزان پیشرفت هر پروژه بر اساس مفاد ثبت شده در قرارداد و صورت وضعیت‌های ارسال شده

امکان ثبت هزینه های انجام شده برای هر قرارداد به تفکیک شامل: هزینه های حقوق و دستمزد هزینه های استهلاک دارایی های ثابت هزینه های پیمانکاران دسته دو سایر هزینه های سربار هزینه های مواد و مصالح مصرف شده یکپارچگی سیستم پیمانکاری با سیستم‌های انبار، دریافت پرداخت و حقوق دستمزد امکان ثبت صورت هزینه نقدی و اعتبار امکان ثبت قرارداد برای پیمانکاران دسته دو

امکان انجام تسویه برای انواع صورت وضعیت‌های دریافتی و پرداختی و همچنین صورت هزینه­‌های اعتباری امکان گزارش‌گیری از ضمانتنامه های سررسید شده، سپرده های نزد کارفرما، صورت وضعیت‌های ارسالی و تایید شده و بهای تمام شده هر قرارداد یا پروژه امکان گزارش گیری از درصد پیشرفت فیزیکی و ریالی به تفکیک هر قرارداد

سیستم‌های بسته پیمانکاری سپیدار

سوالات متداول پیش از خرید

پاسخگوی سوالات شما در همه مراحل تصمیم‌گیری و خرید نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار هستیم

بسته‌ی پیمانکاری شامل چه سیستم‌هایی است؟

بسته‌ی پیمانکاری شامل 3 سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت و حسابداری پیمانکاری می‌باشد. این بسته به شکل تک کاربر است و امکان اضافه کردن کاربر وجود دارد. همچنین شما امکان ثبت اطلاعات دو شرکت را به شکل مجزا دارید.

شرکت پیمانکاری به معنای مجموعه ای است که میتواند به صورت حقیقی و یا حقوقی فعالیت نماید و قراردادی را با افراد حقیقی و یا حقوقی جهت انجام اموری از قبیل: تهیه، حمل، نصب، ساخت، اجرا و… منعقد کند.

در صورتی که قصد استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار سیستم را دارید، کافی است با ما تماس بگیرید. همکاران ما در یک جلسه نسخه دمو را به شما معرفی می‌کنند. همچنین با توجه به ماهیت کسب و کار و ابعاد شرکت شما بهترین سیستم حسابداری پیمانکاری را متناسب شما آماده می‌کنند. پس از خرید نیز همکاران ما برای آموزش کامل نرم افزارحسابداری پیمانکاری همراه شما هستند.

بسته پیمانکاری سپیدار افزون بر سادگی، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه را با دقت و سرعت بسیار برای شما فراهم می کند؛ هم‌چنین ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم‌زمان چند پروژه پیمانکاری است که امکان محاسبه بهای تمام شده‌ی هر پروژه و قرارداد را در لحظه فراهم می کند.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت این بسته‌ی نرم افزاری، به 

نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار سیستم؛ کلید حل مشکلات شرکت‌های پیمانکاری

شرکت‌های پیمانکاری بنا به ماهیت کسب و کار خود، با شرکای تجاری و کارفرمایان زیادی کار می‌کنند. این مساله باعث شده که حسابداری این شرکت‌ها با چالش‌ها و مشکلات مختلفی روبه‌رو باشد. ثبت قراردادها، بستن حساب‌ها، پیگیری پرداختی‌ها و مدیریت تعداد زیادی قرارداد از جمله این چالش‌هاست. نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار سیستم برای رفع همین چالش‌ها طراحی شده است.

بسته نرم افزار سپیدار سیستم؛ بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان

شرکت‌های پیمانکاری ساختمانی از جمله شرکت‌هایی هستند که در بحث حسابداری خود به شدت چالش دارند. جالب است بدانید بخش عمده‌ای از مشتریان سپیدار سیستم و نرم افزار حسابداری پیمان کاری، شرکت های ساختمانی هستند. ما بر اساس تجارب چندین و چندساله خود و گفتگو با تعداد بسیاری زیادی از مشتریان، بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان را طراحی و در اختیار مشتریان قرار داده‌ایم.

بسته‌های حسابداری سپیدار؛ معنای مدرن حسابداری را با سپیدار همکاران سیستم تجربه کنید

برای مشاوره و خرید نرم افزارهای حسابداری سپیدار سیستم کافی است با شماره تلفن ۰۲۱ تماس حاصل کنید. با نرم افزارهای حسابداری سپیدار سیستم جانی تازه به واحد مالی و حسابداری خود ببخشید. از گفتگو و شنیدن صدای گرم شما خوشحال می‌شویم!